חוות סוסים בצפון

חוות סוסים בצפון הינו מקום מיוחד במינו אשר נועד בראש ובראשונה לטפח את הקשר המיוחד בין הסוס לאדם. ניתן לומר כי חוות סוסים בצפון הינו מרכז חוויתי אשר כולל בתוכו מגוון רחב של פעילויות אשר כוללות רכיבה על סוסים, מופעי רכיבה, רכיבה בקבוצות, בזוגות, ועוד. מדובר על פעילות מגבשת אשר יכולה להתאים הן לקבוצות והן לזוגות כגיבוש או כבילוי רומנטי. חוות סוסים בצפון הפכה בשנים האחרונות למקום בילוי מועדף על ישראלים רבים, וניתן לראות כי זוגות, משפחות וקבוצות מכל הארץ מגיעים אל המקום על מנת לקבל הפוגה מהעבודה, חיי השגרה, והמרוץ המעייף בו כולנו נמצאים. מדובר על פעילות רגועה, שלווה ונעימה אשר כוללת נופים עוצרי נשימה אשר מאפיינים את צפון הארץ. 

חוות גזית הינה חוות סוסים בצפון אשר נמצאת למרגלות הגלבוע, במושב אביטל. בחווה תוכלו לפגוש את הסוסים שלנו ולצאת איתם לטיול מהנה ורגוע ברחבי עמק יזרעאל והגלבוע. החווה מציעה מגוון רחב של פעילויות כגון רכיבה רומנטית לזוגות, רכיבה למשפחות וקבוצות, ימי גיבוש, רכיבות מיוחדות לילדים קטנים, ועוד. כמו כן, הסוסים בחוות גזית הינם מיומנים, רגועים ומנוסים בכל הקשור לתקשורת עם בני אדם, ולכן הרכיבה מתאימה לכל אחד. מדובר על מקום יוצא דופן ומיוחד במינו אשר מהווה התנתקות מהשגרה ומעניק שלווה ורוגע תוך מספר רגעים בלבד. 

כמו כן, בניגוד למקובל לחשוב, אין כל צורך בניסיון קודם על מנת ליהנות מרכיבה על סוסים, לפני כל יציאה אל השקט, מתקיים תדריך מקיף ומקצועי על מנת להבטיח רכיבה נעימה, שלווה ובטוחה. חשוב לזכור כי נשים בהריון לא יכולות לרכב, וכאשר מדובר על ילדים מתחת לגיל שמונה, יש צורך במדריך מקצוע אשר מלווה את כל אורך הרכיבה. חוות גזית הינה חוות סוסים יוצאת דופן ומיוחדת במינה אשר נמצאת במושב אביטל, למרגלות הגלבוע. טיולי סוסים של חוות גזית מתקיימים ברחבי עמק יזרעאל ואזור הגלבוע ומבטיחים נופים עוצרי נשימה, מרחבים ירוקים ושלווה נעימה. כמו כן, החווה מציעה לקהל הרחב היצע רחב של אפשרויות החל מרכיבה אינטימית ואישית עבור זוגות כבילוי רומנטי, ועד רכיבה לקבוצות גדולות ומשפחות. בנוסף, הסוסים אשר נמצאים בחווה הינם סוסים רגועים, מיומנים ושלווים במיוחד.